CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN

CsReaL.idle.ro Cs Server
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
ReFLeX
Vizitator
Vizitator
ReFLeX


Mesaje : 8
Data de înscriere : 06/03/2008

SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Empty
MesajSubiect: SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM   SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 10:13 am

Download ARDAMAX KEYLOGGER

Navigand pe internet pe diferite forumuri si bloguri am vazut multa lume care cauta cu disperare sa sparga parole de yahoo messenger.Ca sa aflii o parola de messenger exista 2 modalitati:

- folosirea unui k e y l o g g e r

- folosirea unei pagini s c a m

Noi vom discuta prima metoda care este si cea mai simpla.Un k e y l o g g e r este un program format din 2 componente. Una se instaleaza in calculatorul tau si cealalta in calculatorul v i c t i m e i (numita s e r v e r).

S e r v e r u l este componenta care ruleaza in background, de cele mai multe ori nefiind sesizat de task managerul din sistemul de operare si care inregistreaza toate apasarile pe taste pe care le executam. Informatiile le va scrie intr-un fisier, de multe ori criptat care urmeaza a fi trimis la o adresa de mail.Acesta este principiul de functionare al unui k e y l o g g e r.Va recomand sa folositi A R D A M A X K E Y L O G G E R deoarece este nedetectabil de majoritatea antivirusilor (este posibil k anumiti a n t i v i r u s i sa detecteze programul ca v i r u s pentru protejarea datelor).

A R D A M A X K E Y L O G G E R il puteti lua de aici.Salvati arhiva. Dezarhivati. Instalati programul. Deschideti programul.In partea dreapta jos langa ceas va aparea o noua iconita in forma unei foi cu un stilou.Exemplu :

SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM 15ecuw7

Dati click pe icoana. Selectati Remote Installation. Se va deschide o fereastra.Selectati Next. Selectati iar Next. Bifati cele 5 optiuni nebifate.
SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM 14bn8cy


Dupa ce ati bifat. Selectati Next. Iar selectati Next. Iar selectati Next. In meniul Option bifati cele 2 optiuni nebifate ca in imaginea urmatoare:

SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Noisra

Selectati Next. In fereastra Control selectati optiunea nebifata k in imaginea urmatoare:
SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM 4rvq7r


Selectati Next. In fereasta e-mail introduceti urmatoarele date: in campul Send to scrieti adresa de mail la care vreti sa fie primita parola. La Send from puteti trece orice adresa (exepmlu eu@yahoo.com). Apasati butonul Find si campul STMP Host se completeaza automat. Selectati Next. Selectati iar Next. Selectati iar Next. Selectati Next. Selectati Finish. Va apare un mesaj in care va anunta k serverul a fost creat cu succes. Selectati Ok. Acum trimiteti v i c t i m e i voaste fisierul install.exe din directorul care s-a deschis.

Ca sa il pacaliti ii puteti spune ca e un program care ii adauga sunete la m e s s e g e r (sau orice altceva ce va trece prin minte). V i c t i m a deschide fisierul. Acum tot ce trebuie sa faceti este sa asteptati si sa urmariti mesajele de pe mailul care l-ati scris mai sus. Cand acesta se va loga pe messenger o sa primiti un mail de genul idparola (acestea pot fi legate intre ele, va descurcati voi). Cam asta este tot. Este simplu nu ?



Atentie !! Autorul acestui document nu este raspunzator de actiunile voastre dupa citirea lui. Folosirea unui k e y l o g g e r in calculatorul victimei poate leza intimitatea acestuia. Documentul a fost creat cu scop educativ si informativ si trebuie tratat ca atare !! Grin

Programul va merge 100% este testat ni totalitate de mine.

Post created: nic3boy [VaLenTin]
Cer sa mi se dea acordul de autor la acest post.


Download ArdaMax -> http://rapidshare.com/files/76507050/ardamax.rar.html

Sunt sigur ca o sa va fie de folos...
Va doresc spor la treaba...
Sus In jos
Florin09
Vizitator
Vizitator



Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/02/2009

SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Empty
MesajSubiect: Re: SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM   SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 3:53 am

Poi ... ce sa zic merge (intr-un fel) .Am facut cum ai scris dar nu merge sa trimit fisierul instalat pe mess Sad lol! l-am deschis eu dar ...ai ghicit : nu apare nimic nici acolo nici la mail Very Happy:D:D . Ce sa fac ? scratch buican_florin
Sus In jos
VladRo
Vizitator
Vizitator



Mesaje : 1
Data de înscriere : 01/07/2010

SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Empty
MesajSubiect: E TEAPA   SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 5:37 pm

E TEAPA ANTIVIRUSU MEU CU LICENTA UPDATAT INDICA faptul ca este un agent trojan care odata instalat iti indica tie (CELUI CARE A CREEAT TROJANUL)informatiile despre parole etc. NUL LUAT! e teapa
Sus In jos
Continut sponsorizat





SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Empty
MesajSubiect: Re: SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM   SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM Icon_minitime

Sus In jos
 
SPargere parola de MeSSenger(Ardamax Keylogger) ROM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ardamax Keylogger v.2.9
» Cum Spargi Parola La Yahoo
» Care are un prog de spart parola la winrar ca am si eu unu si e de cacat stau sa incerde toate literele si nu o sparge
» See Pasword ((UN Program Care ai o lupa si o duci pe parola care e ...... si o vezi si dai si copy)
» Program De Spart Parole La Yahoo Messenger

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN :: -=-=-=- Programe HaCk -=-=-=- :: Yahoo HaCk-
Mergi direct la: