CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN

CsReaL.idle.ro Cs Server
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Yahoo Fake v2.0 (by Virus)

In jos 
AutorMesaj
Virus
Vizitator
Vizitator



Mesaje : 4
Data de înscriere : 29/11/2008

Yahoo Fake v2.0 (by Virus) Empty
MesajSubiect: Yahoo Fake v2.0 (by Virus)   Yahoo Fake v2.0 (by Virus) Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 2:45 pm

.::Yahoo Fake v2.0::..




Astazi am creat un program numit "Yahoo! Messenger FAKE 1.0", cu el se pot fura parole de Yahoo! Messenger intr-un mod foarte usor si sigur, aplicatia este compusa din 2 parti: Client si Server. Server-ul trebuie dat unei victime iar Clientul trebuie deschis pentru a te conecta la server, pentru asta este nevoie de adresa IP a victimei (trebuie sa fie ip public).
Ce face mai exact acest Server? Ei bine el inlocuieste executabilul original de la Yahoo! Messenger cu unul FAKE (fals) care nu contine sub nici o forma virusi, victima cand ruleaza serverul pentru prima data va fi data afara de pe Yahoo Messenger iar executabilul original va fi inlocuit, cand victima acceseaza din nou Yahoo Messenger ii va aparea ceva de genul:


ScreenShot server:

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq25RmV0

Dupa cum se vede este perfect, nici nu iti dai seama ca este fals, toate functiile sunt valabile si functioneaza ca la cel adevarat (link-urile, casutele, meniurile, etc).
Dupa ce aceasta s-a autentificat iar tu dand click pe "Conectare" iti va aparea ID-ul si Parola iar victimei ii va aparea acea casuta precum ca Id-ul sau Parola sunt gresite

ScreenShot Client:
http://www.postimage.org/image.php?v=aV1SHbRr

°....:::: Creat de Virus (virus_revine07@yahoo.com) ::::....


Nu sunt responsabil sub nici o forma pentru eventualele pagube provocate
de acest program, il folositi pe propriul risc.



Acest program nu poate fi descarcat free deoarece autorul nu doreste acest lucru, insa el poate fi cumparat la pret redus


Programul este 100% functional, nu te supui sub nici un fel de risc cumparandu-l deasemenea dispune de documentatie pentru folosirea lui, daca esti interesat continua sa citesti mai jos cu atentie.

Metodele de plata sunt urmatoarele :

2. Cod de reincarcare pentru Orange
3. Transfer credit Orange

Pret: 3 Euro


Daca doresti sa cumperi acest program nu ezita sa ma contactezi:

Yahoo! ID: virus_revine07
E-mail: virus_revine07@yahoo.com


ID meu nu va fi folosit pentru intrebari de genul:
da-mi te rog pe datorie pana maine,
da-mi gratis ca sunt gica` frunza,
daca imi dai programul iti dau dublu maine.
Sus In jos
 
Yahoo Fake v2.0 (by Virus)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VIRUS.........................
» Vrei Ceva ???
» Hell-Kill v1.0 by Virus
» Hell-Kill v2.0 by Virus
» yahoo BloCK

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN :: -=-=-=- Programe HaCk -=-=-=- :: Yahoo HaCk-
Mergi direct la: