CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN

CsReaL.idle.ro Cs Server
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cs-Flooder

In jos 
AutorMesaj
rufus
Vizitator
Vizitator



Mesaje : 2
Data de înscriere : 19/08/2010

Cs-Flooder Empty
MesajSubiect: Cs-Flooder   Cs-Flooder Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 3:28 am

Salut,
Observand ca o groaza de lume ma bate la cap spunand ca ar dori un program cu care sa poata sa dea servere de cs jos am decis sa fac un program(o saptamana am stat la el cu inca un prieten) care poate sa dea jos servere de counter-strike indiferent de host.
Acesta program se bazeaza pe transmiterea unor fluxuri imense de pack-uri(pack-uri foarte bine structurate care nu sunt indentificate de hostul serverului respectiv, cel putin pana acum nu s-a creeat ceva sa-l opreasca) catre hostul acestuia, iar serverul va pica.
Acum am sa va explic cum se foloseste.
1. Descarcati Programul: http://www.girlshare.ro/1500483.6
2. Il dezarhivati oriunde in pc.
3. Apasati pe Flooder.
4. Scrieti acolo IP si PORT.
5. Apasati pe butonul Flood.
6. In cateva momente serverul respctiv va pica.
Daca atunci cand deschideti programul apare o eroare legata de netframework atunci il puteti descarca de aici: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displaylang=en
Daca nici dupa ce ati pus netframework nu merge incercati sa dezactivati antivirusul(s-ar putea ca antivirusul sa il perceapa ca un virus dar nu este).
Sper ca v-am ajutat intr-un fel si stiu ca multa lume doreste asta dasta l-am si facut.
Programul a fost creat in scopuri educationale nu ne asum raspunderea de ce servere veti flooda !!

Obs: Va intrebati de unde atatea pack-uri el e programat sa transmita peste 3000 de pack-uri/minut am reusit acest lucru cu ajutorul unui crack care avea un bug de aceea va spun ca este posibil ca antivirusu sa vil recunoasca ca virus !!


PS: Nu am stiut unde sa-l postez il puteti muta daca nu e ok !!
Sus In jos
 
Cs-Flooder
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cs-Flooder

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsReaL Forum ! CreaTed by Pos3idoN :: -=-=-=- Diverse -=-=-=- :: Programe Utile-
Mergi direct la: